رشد بیش از ۴ برابری مقالات علمی ثبت شده توسط پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی نسبت به میانگین کشوری در پایگاه استنادی WOS

دوشنبه 1399/04/30 - 15:21 ardabil

رشد بیش از ۴ برابری مقالات علمی ثبت شده توسط پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی نسبت به میانگین کشوری در پایگاه استنادی WOS

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از افزایش ۴.۴ برابری مدارک و مقالات علمی ثبت شده توسط پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی نسبت به میانگین کل کشور در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال ۲۰۱۷ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اردبیل به نقل از روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی ؛ دکتر عزیز حبیبی با اعلام این خبر افزود: اطلاعات استخراج شده از پایگاه استنادی (Web of Science (WOS نشان می دهد که تعداد مدارک و مقالات علمی ثبت شده توسط پژوهشگران کل کشور در سال ۲۰۱۷ برابر با ۵۴ هزار و ۳۴۲  مورد و در سال ۲۰۱۹ برابر ۶۱ هزار و ۵۲۷  مورد می ­باشد که از رشد ۱۳ درصدی برخوردار بوده است در حالی ­که این رشد برای دانشگاه محقق اردبیلی برابر با ۵۸ درصد می ­باشد.
وی ادامه داد: مدارک و مقالات علمی ثبت شده توسط پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی در سال ۲۰۱۷ در پایگاه wos برابر ۳۵۵ مدرک و در سال ۲۰۱۹ برابر ۵۶۳ می باشد که این میزان افزایش بیش از ۴ برابر رشد نسبت به میانگین کل کشور را نشان می‏ دهد.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ادامه داد: میزان رشد علمی این دانشگاه در این بازه زمانی دو ساله بر مبنای داده های WOS در مقایسه با سایر دانشگاه های پرآوازه و بزرگ کشور کاملا چشمگیر و قابل توجه بوده است و با توجه به تامین بسترهای لازم فعالیت های علمی و پژوهشی در دانشگاه و برنامه ریزی های انجام یافته در این خصوص، در سایه فعالیت های ارزشمند علمی و پژوهشی همکاران شاهد درخشش بیشتر دانشگاه در این عرصه خواهیم بود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)