تهیه و توزیع ۲۰۰ بسته کمک معیشتی در دانشگاه محقق اردبیلی

دوشنبه 1400/07/19 - 12:37 ardabil

تهیه و توزیع ۲۰۰ بسته کمک معیشتی در دانشگاه محقق اردبیلی

۲۰۰ بسته کمک معیشتی در قالب کمک مؤمنانه در دانشگاه محقق اردبیلی تهیه و توزیع شد.

به گزارش روابط‌عمومی بسیج اساتید استان اردبیل به نقل از روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی در این مراسم گفت: یازدهمین دوره‌ای است که بسته‌های کمک معیشتی در قالب کمک مؤمنانه در دانشگاه محقق اردبیلی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه و بسیج دانشجویی ناحیه، خیرین و معاونت فرهنگی و اجتماعی تهیه و توزیع می‌شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله حسنی اضافه کرد: نزدیک ۲۰۰ میلیون تومان برای تهیه این بسته‌ها در دوره‌های مختلف هزینه شده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی هم گفت: ۲۰۰ بسته معیشتی در این دوره تهیه شده است و ارزش ریالی هر بسته حدود ۳۳۳ هزار تومان است.
دکتر عباس فنی اصل افزود: این بسته‌ها به همت بسیج دانشجویی دانشگاه و با مشارکت ناحیه بسیج دانشجویی و ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) و خیرین تهیه شده و در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

بسته معیشتی

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)