بیانیه سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردیبل به مناسبت روزملی مبارزه با استکبار جهانی

دوشنبه 1398/08/13 - 13:26 ardabil
بیانیه بسیج اساتید استان اردبیل به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

بیانیه سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردیبل به مناسبت روزملی مبارزه با استکبار جهانی

بیانیه سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردیبل به مناسبت روزملی مبارزه با استکبار جهانی

بسمه تعالی

بیانیه سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردیبل به مناسبت روزملی مبارزه با استکبار جهانی

سیزده آبان نماد استکبار آمریکائی است؛ نماد روح تعدی و تجاوز استکبار نسبت به ملتها، از جمله نسبت به ملت ایران است

                                                                                                                                                                      مقام معظم رهبری

13آبان در تاریخ معاصر ایران یکی از روز های مهم و آشکار کننده دست پنهان استکبار به شمار می رود،همانطور که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب در تشریح تقابل جدید دوگانه «اسلام و استکبار» می فرمایند: پس آ‌نگاه انقلاب ملّت ایران، جهان دوقطبی آن روز را به جهان سه‌قطبی تبدیل کرد و سپس با سقوط و حذف شوروی و اقمارش و پدید آمدن قطبهای جدید قدرت، تقابل دوگانه‌ی جدید «اسلام و استکبار» پدیده‌ی برجسته‌ی جهان معاصر و کانون توجّه جهانیان شد. از سویی نگاه امیدوارانه‌ی ملّتهای زیر ستم و جریانهای آزادی‌خواه جهان و برخی دولتهای مایل به استقلال، و از سویی نگاه کینه‌ورزانه و بدخواهانه‌ی رژیم‌های زورگو و قلدرهای باج ‌طلب عالم، بدان دوخته شد. بدین‌گونه مسیر جهان تغییر یافت و زلزله‌ی انقلاب، فرعونهای در بسترِ راحت آرمیده را بیدار کرد؛ دشمنی‌ها با همه‌ی شدّت آغاز شد و اگر نبود قدرت عظیم ایمان و انگیزه‌ی این ملّت و رهبری آسمانی و تأییدشده‌ی امام عظیم‌الشّأن ما، تاب آوردن در برابر آن‌همه خصومت و شقاوت و توطئه و خباثت، امکان‌پذیر نمیشد.

امسال در حالی به برگزاری مراسم "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی " نزدیک می شویم که به رغم زنجیره توطئه‌ها و سناریوهای کینه‌توزانه اردوگاه سلطه و صهیونیست بین‌المللی علیه ملت ایران در سالیان پس از انقلاب، گفتمان انقلاب اسلامی فراتر از جغرافیای کشور و منطقه، قلب اروپا و آمریکا را تحت تأثیر جدی قرار داده و ایالات متحده آمریکا و شرکای آن نه تنها در مصاف با نظام اسلامی ایران ترفه‌ای نبسته‌اند بلکه به مدد مقاومت و استکبارستیزی ایرانیان و عمق استراتژیک آن انقلاب ملت ایران عیله استکبار وارد چهل ساله دوم می شود و امروزه بدون توجه به کارنامه سیاه خود، درصدد تعامل با جمهوری اسلامی برآمده‌اند.

ایران عزیز این کشور روز های دشوار به‌رغم وجود مشکلاتی بعضا طاقت‌فرسا که امروزه با آن درگیر است روزبه‌روز گامهای بلندتر و استوارتری به جلو برخواهد داشت و با حضوری برآمده از بصیرت و ولایت مداری پشت حیله نفوذ دشمنان را نیز خواهد شکست. إن شاءاله

سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی  استان اردبیل ضمن گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از تمامی دانشگاهیان بصیر و محترم  جهت حضور پرشور و گسترده ، فعال وآگاهی‌بخش در تظاهرات ضداستکباری یوم‌الله سیزدهم آبان دعوت می‌کند و از عموم مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی می‌خواهد تا با بصیرت، آگاهی و تعمیق بینش‌های سیاسی و دینی خود ترفندها و توطئه‌های شوم سردمداران استکباری در ضربه‌زدن به ارکان‌ نظام اسلامی و کیان ولایت‌فقیه و وحدت امت واحده را خنثی سازند.

 

 

                                                                                                                                                        بسیج اساتید استان اردبیل

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)