۱۳۹۸-۱۰-۰۲ ۱۲:۵۹
بسیج اساتید استان اردبیل با هوشمندی کامل در نشست مجمع خود ، برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری ، و تاثیر گذاری در دانشگاه ها، جامعه و مردم و با نقد عالمانه و منصفانه و روشنگری بر خاسته از اندیشه و الای امامین انقلاب با اعتقاد و باور قلبی ، با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید میثاق نموده و تا پای جان در میدان اندیشه و رزم آمادگی کامل خود را برای مقابله با هر نوع تفکر التقاطی و تئوری های منسوخ غربی و غیر اسلامی اعلام می نماید.
۱۳۹۸-۰۹-۲۶ ۱۶:۰۵
معاونت سرمایه انسانی بسیج اساتید استان اردبیل جلسه ای با مسئولین و نیرو های انسانی کانون ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل تشکیل داد
۱۳۹۸-۰۹-۰۶ ۰۹:۳۲
ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری ویژه چهل سالگی بسیج در عرصه علم و فناوری با حضور مقامات کشوری و استانی، نخبگان، مخترعان و اقشار بسیج در سالن ولایت برگزار شد
۱۳۹۸-۰۹-۰۶ ۰۸:۴۵
از سلسله جلسات مسأله محور بومی جلسه ای با موضوع بهداشت و کنترل بیماری های میکروبی و عفونی در اردبیل برگزار شد
بیانیه بسیج اساتید استان اردبیل به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان
۱۳۹۸-۰۸-۱۳ ۱۳:۲۶
۱۳۹۸-۰۵-۱۳ ۱۲:۳۷
به گزراش روابط عمومی بسیج اساتید استان اردبیل ؛همایش یکروزه ای با حضور تمامی مسئولین کانون ها و معاونین بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل در محل سازمان بسیج اساتید واقع در طبقه فوقانی مجتمع فرهنگی ولایت برگزار گردید.
۱۳۹۸-۰۴-۱۱ ۱۱:۰۸
گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری درباره حقوق بشر آمریکایی در هیروشیما و جنایات آنها علیه ملت ایران
۱۳۹۸-۰۳-۰۸ ۱۱:۲۱
"تنها راه قدس شريف،مبارزه و مقاومت است و ديگر راه ها، بي سرانجام و عقيم است" (مقام معظم رهبري)
۱۳۹۸-۰۱-۲۴ ۱۰:۲۲
دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی با برگزاری تجمع اعتراض آمیزی اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.
۱۳۹۸-۰۱-۲۴ ۱۰:۱۶
كاركنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با تجمع در محوطه دانشگاه اقدام اخیر رئیس جمهور آمریكا در تروریست معرفی كردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محكوم كردند.
۱۳۹۷-۱۲-۰۴ ۱۱:۴۱
کشور ایران در یک جنگ ناجوانمردانه و روانی قرار دارد/ در میدان تربیت دانشگاهیان هرکدام یک فرمانده هستندفرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: کشور ایران در یک جنگ ناجوانمردانه و روانی قرار دارد و دشمنان مشکلات عمده مردم که همان اقتصاد و معیشت است را نشانه گرفته اند اما وظیفه داریم در کنار مردم باشیم. تا نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنیم.
۱۳۹۷-۱۱-۲۳ ۱۱:۲۵
پیام تشکر سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل با صدور پیام از حضور گسترده بسیجیان اساتید در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کردند.
۱۳۹۷-۱۱-۲۳ ۰۹:۵۹
کارشناس مسائل سیاسی کشور نیجریه زبان فارسی را زبان و نماد انقلابی معرفی کرد.

صفحات