بیانیه بسیج اساتید استان اردبیل به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان
۱۳۹۸-۰۸-۱۳ ۱۳:۲۶
۱۳۹۸-۰۵-۱۳ ۱۲:۳۷
به گزراش روابط عمومی بسیج اساتید استان اردبیل ؛همایش یکروزه ای با حضور تمامی مسئولین کانون ها و معاونین بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل در محل سازمان بسیج اساتید واقع در طبقه فوقانی مجتمع فرهنگی ولایت برگزار گردید.
۱۳۹۸-۰۴-۱۱ ۱۱:۰۸
گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری درباره حقوق بشر آمریکایی در هیروشیما و جنایات آنها علیه ملت ایران
۱۳۹۸-۰۳-۰۸ ۱۱:۲۱
"تنها راه قدس شريف،مبارزه و مقاومت است و ديگر راه ها، بي سرانجام و عقيم است" (مقام معظم رهبري)
۱۳۹۸-۰۱-۲۴ ۱۰:۲۲
دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی با برگزاری تجمع اعتراض آمیزی اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.
۱۳۹۸-۰۱-۲۴ ۱۰:۱۶
كاركنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با تجمع در محوطه دانشگاه اقدام اخیر رئیس جمهور آمریكا در تروریست معرفی كردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محكوم كردند.
۱۳۹۷-۱۲-۰۴ ۱۱:۴۱
کشور ایران در یک جنگ ناجوانمردانه و روانی قرار دارد/ در میدان تربیت دانشگاهیان هرکدام یک فرمانده هستندفرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: کشور ایران در یک جنگ ناجوانمردانه و روانی قرار دارد و دشمنان مشکلات عمده مردم که همان اقتصاد و معیشت است را نشانه گرفته اند اما وظیفه داریم در کنار مردم باشیم. تا نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنیم.
۱۳۹۷-۱۱-۲۳ ۱۱:۲۵
پیام تشکر سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل با صدور پیام از حضور گسترده بسیجیان اساتید در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کردند.
۱۳۹۷-۱۱-۲۳ ۰۹:۵۹
کارشناس مسائل سیاسی کشور نیجریه زبان فارسی را زبان و نماد انقلابی معرفی کرد.
۱۳۹۷-۱۱-۱۵ ۱۰:۱۵
در راستای اردوی (راهیان علم و فناوری و پیشرفت ایران)باهماهنگی و همکاری اساتید و مسئولین دانشگاه‌ها و مدیر کارخانه آب معدنی واتا در شهرستان سرعین این برنامه اجرا گردید.
۱۳۹۷-۱۰-۰۴ ۱۵:۲۲
پیام روابط عمومی سازمان بسیج اساتید اردبیل به مناسبت درگذشت آیت ا... هاشمی شاهرودی

صفحات

اخبار سازمان