بیانیه بسیج اساتید استان اردبیل به مناسبت روز جهانی قدس

"تنها راه قدس شريف،مبارزه و مقاومت است و ديگر راه ها، بي سرانجام و عقيم است" (مقام معظم رهبري)

بسمه تعالی

"تنها راه قدس شريف،مبارزه و مقاومت است و ديگر راه ها، بي سرانجام و عقيم است"
                                                                      (مقام معظم رهبري)

 

با روي كار آمدن ترامپ طرح معامله قرن جايگزين طرح صلح خاورميانه شد و پازل اين طرح در ماه هاي گذشته با به رسميت شناختن قدس به عنوان پايخت اسرائيل از سوي دونالد ترامپ انتقال سفارت امريكا از تل آويو به قدس ،به رسميت شناختن جولان اشغالي سوريه تحت حاكميت رژيم صهيونيستي و قطع كمك هاي مالي و محدود سازي آژانس امداد رسان و كاريابي آورگان فلسطيني(آنروا) عملا در حال تكميل است در اين ميان حكام مرتجع عرب با محوريت حكام سعودي با حمايت علني از «معامله قرن» خيانت تاريخي به مسئله فلسطين كرده اند كه اين امرنبايد در سياست هاي تبييني و رسانه اي مغفول واقع شود.

اکنون، ملت اسلامی ثمره دلنشین انقلاب اسلامی ایران را در تمام عرصه های جهانی با تمام وجود احساس می کنند و باعث غرور و سرافرازی ماست که میراث دار انقلابی هستیم که مایه الهام تمامی ملتهای آزاده جهان است. انقلابی که با رهبر حکیمانه مقام معظم رهبری همچنان از شادابی و طراوت برخوردار است. طراوتی که در فضای دانشگاهی کشور بیش از هر جای دیگری ملموس است. فرزندان غیور این مرزوبوم در عرصه دانشگاه و علم همگام با ملت ایران اسلامی هر روز برگ زرین دیگری را به کتاب انقلاب اسلامی می افزایند و همچنان پرچمدار پیشرفت و توسعه در جهان اسلامی هستند. شاهدیم که رژیم اشغالگر قدس با قتل عام ملت مظلوم فلسطين و تجاوز به حريم كشور هاي ديگر منطقه ، خوی ددمنشی و وحشیگری خود را برای جهانیان بیش از پیش آشکار نموده است.

سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل همچون سالهای گذشته در کنار آحاد ملت شریف ایران اسلامی ضمن بیعت مجدد با آرمانهای مقدس شهدا، امام شهیدان (ره) و تبعیت از مقام معظم رهبری با دعوت از جامعه دانشگاهی کشور حضوری موثر در راهپيمايي روز قدس خواهند داشت.

 

 

وعده ما، حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس

جمعه ۹۸/۰۳/۱۰

روابط عمومي سازمان بسیج اساتید استان اردبیل

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.