پیام تشکر سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل از حضور گسترده بسیجیان اساتید استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

پیام تشکر سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل با صدور پیام از حضور گسترده بسیجیان اساتید در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کردند.

پیام تشکر سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل از حضور گسترده بسیجیان اساتید استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

 

پیام تشکر سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل با صدور پیام از حضور گسترده  بسیجیان اساتید در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کردند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اساتیداستان اردبیل، متن پیام به شرح زیر است:

 

                   بسم الله الرحمن الرحیم

 

حضور دریاوار و وحدت آفرین مردم و بسیجیان اساتید همیشه در صحنه استان در راهپیمایی  ۲۲ بهمن که یقینا، با درک صحیح شرایط حسّاس و مسائل روز منطقه ای و بین المللی انجام یافت  سیل خروشان جمعیت را به اقیانوس بزرگ  ملت ایران در بزرگداشت انقلاب اسلامی و پاسداشت دستاوردهای بی نظیر آن ، پیوند داد و صحنه های غرور آفرینی را  به یادگار گذاشت.

 

آری ، مشارکت پرشعور اهالی فهیم مناطق مختلف استان در جشن ملی چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، چنان شکوه زیبایی آفرید که نه تنها در قلوب دوستداران ایران همیشه سربلند ، بلکه در اذهان دشمنان قسم خورده آن نیز مانا و جاودانه خواهد ماند.

اینک در سالگرد طلیعه بهار پیروزی ؛ ضمن شکرگزاری به درگاه پروردگار متعال که یک سال دیگر از عمرمان را در عصر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داد از آحاد مردم مومن، انقلابی و غیرتمند استان که دیگربار وحدت ملی و انسجام اسلامی خویش را با افتخار و اقتدار تمام  به نمایش گذاشتند، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده ، سعادت ، سربلندی و بهروزی روز افزون همگان را از پیشگاه خداوند منان مسألت می‌نماییم.

 

سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.