هیئت اندیشه‌ورز بسیج اساتید با موضوع معنویت و اخلاق در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.
دانشگاه امیرالمومنین (ع) اصفهان برگزار می‌کند:
آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به همایش ملی " گام دوم انقلاب اسلامی؛ رسالت دانشگاه‌ها " ۳۰ آبان ماه ۹۸ ؛ مهلت ارسال اصل مقالات ۳۰ آذر ۹۸.
کانون شکوفایی، خلاقیت ونوآوری دانشگاه فنی وحرفه ای شهید مفتح همدان باحضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه فنی حرفه ای کشورافتتاح شد .
به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان همدان کانون شکوفایی، خلاقیت ونوآوری دانشگاه فنی وحرفه ای شهید مفتح همدان باحضوروزیرمحترم ورئیس دانشگاه فنی حرفه ای کشورافتتاح شد .
در پی دستگیری مدیر کانال «آمدنیوز» صادر شد؛
جمعی از اساتید بسیجی کشور در پی دستگیری یکی از عناصر فریب خورده سرویس‌های جاسوسی فرانسه، آمریکا و رژیم صهیونیستی اسرائیل، با افتخار به وجود سپاه پاسداران سربلند و حماسه ساز، در بیانیه‌ای مراتب تشکر و حمایت خویش را از مجموعه نیروهای انقلابی بویژه برادران عزیز در سپاه پاسداران اعلام کردند.
در ادامه نظارت ستادی از کرمان:
دکتر زارعی: جنبش استادی پیشران و مطالبه گر است.
بازدید ریاست و شورای سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه از دانشکده فنی و حرفه ای دختران کرمانشاه
درراستای نگاه حل المسائلی رخ داد:
دکتر محمود بابایی، معاونت‌ها و مسئولان کانون‌های بسیج اساتید کرمان را ملزم به توجه به اسناد بالادستی و رویکرد حل المسائلی دانست و ضمن قراردادن مطالبه‌گری در راس فعالیت‌های اساتید بسیجی، اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از ماموریت‌های مهم اساتید بسیجی ارزیابی نمود.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان البرز
بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس
درراستای نگاه حل المسائلی رخ داد:
دکتر محمود بابایی معاونت ها و مسئولان کانون های بسیج اساتید استان را ملزم به توجه به اسناد بالادستی و رویکرد حل المسائلی دانست و ضمن قراردادن مطالبه گری در راس فعالیت های اساتید بسیجی، اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از ماموریت های مهم اساتید بسیجی ارزیابی نمود.
در نامه بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری به استاندار مطرح شد:
بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری طی نامه‌ای به استاندار خواهان ترویج فرهنگ حجاب و بهبود موضوع عفاف و حجاب در استان شد.
یادداشت استاد بسیجی دکتر مزارعی:
عاشقان حسینی این مسیر را می‌روند تا راه و روش حسین زنده باشد و گوش‌های کر و چشم‌های کور دشمنان اسلام و تشیع بفهمد که مسیر و خط عدالت دایمی و مانا است و هیچ نوعی از بایکوت رسانه‌ای و امپریالیسم رسانه‌ای دشمن نمی‌تواند نور و تششع این راهپیمایی را در جهان خاموش کند.
با حضور معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید پیام نور کشور برگزار شد؛
قاسم جعفری در نشست «تبیین بیانیه گام دوم و انتخاب اصلح» بیان داشت: مردم، اساتید دانشگاه را به عنوان گروه‌های مرجع می شناسند، و لذا اساتید دانشگاه باید ابتدا پاسخ این سوالات را برای مردم مشخص کنند که بیانیه گام دوم در چه شرایطی و با چه هدفی صادر شده است؟
بسیج اساتید استان طی نامه‌ای به استاندار چهارمحال و بختیاری خواهان ترویج فرهنگ حجاب و بهبود موضوع عفاف و حجاب در استان شد.
استادبسیجی دکتر مزارعی :اربعین بزرگترین معجزه قرن در سکوت رسانه ای دشمن
جهان و افکار عمومی منتسب به آن در این روزها شاهد پدیده ای بی بدیل و بی همتا با عنوان بزرگترین راهپیمایی جهان میباشد .

صفحات

اخبار سازمان